Başkan Keskin Gazetecilerle Buluştu

Belediye Başkanı Hüseyin Keskin 21 Ekim Dünya Gazeteciler Günü münasebetiyle ilçede görev yapan basın mensuplarıyla bir araya geldi.

21 Ekim Dünya Gazeteciler Günü dolayısıyla Belediye Başkanı Hüseyin Keskin yerel basın mensuplarıyla buluştu. Basın mensuplarının halkın haber alma kaynağı olduğunu ifade eden Başkan Keskin, “Mesleklerini özveriyle ve hakkıyla yapan tüm gazetecilerimizin bu önemli günlerini kutluyorum. İlçemiz her geçen gün kalkınıyor ve gelişiyor. Bu gelişimde hiç şüphesiz basın mensuplarımızın da payı bulunuyor. Sizler ilçemizin kazanımlarını kaleme alarak hizmet kalitemizin artmasına vesile oluyorsunuz. Zaman zaman da hizmetlerimizi halkımıza ulaştırmada en önemli mecramız basınımız oluyor.” dedi.

Basın yayın organlarının her zaman önemini koruduğunu kaydeden Başkan Keskin, özellikle 15 Temmuz işgal girişiminde, darbenin halka duyurulmasında gazetecilerin önemli rol oynadığına dikkat çekerek, “15 Temmuz da yaşadığımız işgal girişiminde halkımız basın mensuplarının katkılarıyla sokaklara çıktı. Devlet Başkanımızın bir televizyona Facetimeden bağlanması ve halkımızı sokağa davet etmesiyle darbe önlendi. Ondan dolayı gazetecilerin yükleri ağır ve görevleri zor.” şeklinde konuştu.

Mülkiyet süreci hakkında da bilgiler veren Başkan Keskin tüm parsellerde çalışmaların başladığını, 1331 ve 1337 parselde tebligat aşamasına gelindiğini ifade ederek, “Halkımıza bu konuda tüm kolaylıkları sağlayacağız. 2B’yi model alıyoruz. “ şeklinde konuştu. Gazetecilerin sorularını da yanıtlayan Başkan Keskin, sağlıktan eğitime, kültür sanattan alt ve üst yapıya kadar her konuda basın mensuplarına bilgi verdi.

07 Ocak 2019 11:41 | 618 Görüntülenme

gazetecilerle, buluştu, başkan keskin,

HÜSEYİN KESKİN SOSYAL MEDYA’DA