Her Seçimde Oylarını Artıran Keskin Yeniden Aday

AK Parti İstanbul adaylarını açıkladı. İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı için Meclis Başkanı Binali Yıldırım’ı aday gösteren Cumhurbaşkanı Erdoğan, Sultanbeyli’de girdiği her seçimde oyunu yükselten ve ilçenin özlemle beklediği projeleri gerçekleştiren Belediye Başkanı Hüseyin Keskin’i yeniden aday olarak açıkladı.

AK Parti İstanbul adaylarını yaptığı görkemli programla tanıttı. “Gönül Belediyeciliği” anlayışıyla yeni seçim stratejisini belirleyen AK Parti, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı için Meclis Başkanı Binali Yıldırım’ı aday gösterdi. Sultanbeyli için 2009 yılında yüzde 52 oy oranıyla göreve gelen, başarılı projeleriyle 2014 yılında yeniden aday gösterilen ve yüzde 61 oranında oy alan Belediye Başkanı Hüseyin Keskin, 2019 yerel seçimleri için yeniden aday gösterildi. 

SULTANBEYLİ AK PARTİ’NİN KALESİ 
Sultanbeyli her seçim döneminde İstanbul’da rekor kırıyor. Gerek yerel seçimlerde gerekse genel seçimlerde ilçe, AK Parti’ye verdiği rekor destekle gündeme geliyor. Belediye Başkanı Hüseyin Keskin’in de Sultanbeyli’de başarılı projeler gerçekleştirdiği, ilçenin 100 yıllık mülkiyet probleminin Başkan Keskin’in özverili çalışmalarıyla çözüldüğü ve her seçimde partinin oylarının artmasında bu projelerin etkili olduğu biliniyor. AK Parti’nin adayı ve mevcut Belediye Başkanı Hüseyin Keskin, yaptığı değerlendirmede, “Cumhurbaşkanımıza ve partimizin yetkili mercilerine teşekkür ediyorum. Halkımızın da teveccühüyle projelerimize inşallah devam edeceğiz. Yeni bir heyecan ve azimle ilçemize değer katmayı sürdüreceğiz. Bugüne kadar uyguladığımız gönül belediyeciliğini inşallah bundan sonra da devam ettireceğiz.” dedi.

30 Ocak 2019 16:02 | 1207 Görüntülenme

CUMHURBAŞKANI, HÜSEYİN KESKİN, RECEP TAYYİP ERDOĞAN,

BAŞKAN’DAN HABERLER
HÜSEYİN KESKİN SOSYAL MEDYA’DA