HÜSEYİN KESKİN

1972 yılında Erzincan’da doğdu. Lisans eğitimini ilahiyat, yüksek lisans eğitimini ise işletme üzerine yaptı. 2002 yılında AK Parti Sultanbeyli Kurucu Yönetim Kurulu Üyeliği ile siyasete başladı. Bu süre içinde Halkla İlişkiler Başkanlığı, Teşkilat Başkanlığı ve Siyasi ve Hukuki İşleri Başkanlığı görevlerini yürüttü. 4 Mart 2006 yılında yapılan kongrede, AK Parti Sultanbeyli İlçe Başkanlığı’na seçildi. Bir sonraki kongreye kadar bu görevini sürdürdü. 29 Mart 2009 yerel seçimlerinde Sultanbeyli Belediye Başkanlığı’na seçildi. 30 Mart 2014 yerel seçimlerinde AK Parti tarafından aday gösterilen Hüseyin Keskin, ilçe sakinlerinin büyük çoğunluğunun desteğini alarak yeniden Belediye Başkanı seçildi. Keskin, evli ve 4 çocuk babasıdır.


İnsan odaklı yönetim...

Keskin’in ilçeye hizmetteki en önemli düsturu insan odaklı yönetim… İnsanı merkeze almayı şiar edinen Keskin, bu düşünceyle vatandaşın ihtiyaçlarını, fikirlerini, önerilerini son derece önemsiyor, eleştirileri Sultanbeyli’yi geleceğe taşımak adına bir fırsat olarak değerlendiriyor ve hizmet rotasını buna göre belirliyor.

Hedef: Değerlerine sahip çıkan ve gelişen Sultanbeyli...

Keskin, İstanbul’un girizgâhı olan Sultanbeyli’nin, gelişme yolunda hızla ilerleyen, vatandaşının yaşam kalitesini her geçen gün yükselten bir ilçeye dönüşmesi için çaba sarf ediyor. Vatandaşların gururla “Ben Sultanbeyli’de oturuyorum” diyebilmesini isteyen Keskin’in hedefi; Anadolu’dan İstanbul’a gelenleri karşılarken bu kültür şehrine dair fikir verebilen, değerlerini yitirmemiş ve sürekli gelişen bir Sultanbeyli…

Fotoğrafları